Мережа ювелірних магазинів "Золота орхідея" «Елітекспо-2017»

Ювелірні вироби від кращих виробників України пропонує мережа ювелірних магазинів "Золота орхідея". Золоті та срібні прикраси у поєднанні із коштовним та напівкоштовним камінням - класичні та авторські браслети, каблучки, сережки та підвіски - підкреслять ваш особливий та неповторний стиль. "Золота орхідея" допоможе зробити зимові свята незабутніми. Для зручності покупців магазини розташовані у Львові, Винниках, Стрию та Буську. 

ЕлітЕКСПО. Зима – єдина спеціалізована ювелірна виставка-ярмарок у Західному регіоні

Виставка дає можливість ознайомитися з тенденціями розвитку ювелірного мистецтва, а також придбати різноманітні прикраси з дорогоцінних металів, вироби з діамантами і натуральними каменями, ексклюзивні авторські роботи з дорогоцінними камнями, які представлені відомими компаніями і приватними майстрами-ювелірами. 

Мережа салонів ювелірних виробів «Золота Орхідея» запрошує відвідати свій стенд на виставці ЕлітЕКСПО. Ми чекаємо на Вас за адресою: Львів вул., Коперника, 17

Св'яткові знижки в ювелірних салонах "Золота Орхідея" 

З 1 грудня у мережі салонів ювелірних виробів "Золота Орхідея" стартує акція різдвяних і новорічних знижок! 

Чекаємо Вас за адресами: 

  • м. Стрий вул. Успенської 26; 
  • м. Львів вул. Петлюри 2; 
  • м. Виннники вул. Галицька 51В; 
  • м. Буськ пл. Ринок 1

Магазин "Золота Орхідея"  у м. Винники! 

1 грудня відбулось відкриття нового магазину у мережі салонів ювелірних виробів "Золота орхідея" у м. Винники вул. Галицька 51Б.Нагадуємо, в наших магазинах триває акція святкових знижок! Наш асортимент ювелірних прикрас задовольнить найвибагливіший смак!